Meti2BM in cadere:>

Pagina 6 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Meti2BM in cadere:>

Mesaj  WarDevilS la data de Joi Mai 26, 2011 4:30 am

FinalFight a scris:Hai ca ma faci curios , de unde esti sa ne intalnim acum ma sui in masina si vin spre tine dar zimi unde staii dar iti zic sigur ca va mai fii un travestit / prostituata + in romania

Uita-te La IP si ai sa vezi in ce tara stau deasta nu am zis ca consum benzina cu tine Smile) Am cativa mii de km de parcurs

Wink
WarDevilS

Puncte : 66
Data de inscriere : 10/03/2011

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj  kzor1 la data de Joi Mai 26, 2011 4:52 am

War, stii ce esti ? Un copil frustrat, incult şi tomberonist care sta in Italia cu parintii intr-o garsoniera de 2 camere cu tot cu baie, ma-ta si taica-tau lucreaza cu zilele la spalat mosii pe la coaie, si-si iau si ei cativa euro pe care ii bagi tu aici, ca sa fi mandru, ca na, esti tigan ce pula mea.

Tu nu te uiti la tine ? Te lauzi de parca cine pula mea ai fi tu, si ce imperiu ai ridicat pe supt pula Smile De unde atata curaj pe tine ? Nici buletin nu ai, daca-ti fute XP una ii zici ca-i critic, disperatule

Daca tot nu te mai intereseaza BM-u, ce pula mea faci gura aici ? Vrei sa iesi in evidenta, sa-ti dam un os / danonino ca sa te intorci, sau ce ?

Pun pariu ca nici sa vorbesti voce pe skype nu ai curaj

Cam asta a fost.. Imi cer scuze, nu m-am putut abtine

kzor1

Puncte : 28
Data de inscriere : 21/05/2011

Sus In jos

Mesaj  WarDevilS la data de Joi Mai 26, 2011 9:26 am

kzor1 a scris:War, stii ce esti ? Un copil frustrat, incult şi tomberonist care sta in Italia cu parintii intr-o garsoniera de 2 camere cu tot cu baie, ma-ta si taica-tau lucreaza cu zilele la spalat mosii pe la coaie, si-si iau si ei cativa euro pe care ii bagi tu aici, ca sa fi mandru, ca na, esti tigan ce pula mea.

Tu nu te uiti la tine ? Te lauzi de parca cine pula mea ai fi tu, si ce imperiu ai ridicat pe supt pula Smile De unde atata curaj pe tine ? Nici buletin nu ai, daca-ti fute XP una ii zici ca-i critic, disperatule

Daca tot nu te mai intereseaza BM-u, ce pula mea faci gura aici ? Vrei sa iesi in evidenta, sa-ti dam un os / danonino ca sa te intorci, sau ce ?

Smile) 1 Eu stau ingur aici nu co parintii ca is mutat aici de 9 ani
2 ma pula mica am 22 de ani Wink
3 lucrez la firma
4 nu te doare pe tine pula de ce fac eu ma analfabetule si nu ma lua cu "bai copile"
ca nu ai varsta mea si nu mai face pla mare Wink daca xp a av un server misto si s-a gandit sa-l strice asta e Wink
nu ca ma dau eu mare ca donez da fata de tn am bagat bani in jocuri Wink tu ai 16-15 ani si ai pula mare crezi ma ?
mai trebuie sa mananci mult cacat ca sa devi ce is eu la ora actuala in italia Wink
WarDevilS

Puncte : 66
Data de inscriere : 10/03/2011

Sus In jos

Mesaj  FinalFight la data de Joi Mai 26, 2011 10:15 am

WarDevilS a scris:
kzor1 a scris:War, stii ce esti ? Un copil frustrat, incult şi tomberonist care sta in Italia cu parintii intr-o garsoniera de 2 camere cu tot cu baie, ma-ta si taica-tau lucreaza cu zilele la spalat mosii pe la coaie, si-si iau si ei cativa euro pe care ii bagi tu aici, ca sa fi mandru, ca na, esti tigan ce pula mea.

Smile) 1 Eu stau ingur aici nu co parintii ca is mutat aici de 9 ani
2 ma pula mica am 22 de ani Wink
3 lucrez la firma
4 nu te doare pe tine pula de ce fac eu ma analfabetule si nu ma lua cu "bai copile"
ca nu ai varsta mea si nu mai face pla mare Wink daca xp a av un server misto si s-a gandit sa-l strice asta e Wink
nu ca ma dau eu mare ca donez da fata de tn am bagat bani in jocuri Wink tu ai 16-15 ani si ai pula mare crezi ma ?
mai trebuie sa mananci mult cacat ca sa devi ce is eu la ora actuala in italia Wink
Ai 22 ani si te lauzi? daca erai smeker erai in romania , nu erai sluga in italia stai de 9 ani? sa facem o mica repitulare 22-9=13 ani Cu referinta la ce-a scris colegu mai sus ....
Deci , eu la 22 ani aveam 2 firme in romania care avea un mic bilant de 2 miliarde nu imi vorbi tu despre firme , si ori cum DACA AI 22 DE ANI NU TE LAUDA CA ESTI IN ITALIA CA NU ESTI TU STAPAN , TOT SLUGA ESTI ACOLO CA MAI MULT DE 1200 EURO NU EI , POATE NE INTALNIM SA ITI ARAT PASAPORTU MEU SARPUTEA SA INVETI GEOGRAFIE . CAT EI TU PE LUNA EAU EU DIN 3 SERVERE DECI NU ARE ROST SA NE LAUDAM CE SI CUM SI DACA AI VRO CURVA LA PRODUS E O CHESTIUNE DE TIMP PANA CAZI LA PUSCARIE DAR AM INPRESIA CA ESTI PREA MIC PENTRU LUMEA ASTA MARE
TI-AM ZIS ZIMI UNDE STAI POATE ITI TRIMIT 2 -3 CIORII DUPA TINE SA ITI ARAT CA SI IN ITALIA DAU DE TINE
FinalFight

Puncte : 55
Data de inscriere : 25/03/2011

Sus In jos

Mesaj  kzor1 la data de Joi Mai 26, 2011 10:28 am

War, copilule, te-ai facut singur de ras cu faza cu cacatul, adica tu ai mancat destul si te-ai facut mare, a ?

In fine, cati ani oi avea tu, desi ma indoiesc ca ai peste 14, spor la postul de sluga in italia Smile)

kzor1

Puncte : 28
Data de inscriere : 21/05/2011

Sus In jos

Mesaj  LeBronJames23 la data de Vin Mai 27, 2011 1:54 am

Ba war..esti asa penibil Smile) te-ai facut de ras deabinelea...ai mancat cacat tu si te-ai facut mare a? las` ca stim noi..
vezi ca esti maro pe la bot

LeBronJames23

Puncte : 79
Data de inscriere : 01/04/2011

Sus In jos

Mesaj  [GA]Shuringun la data de Vin Mai 27, 2011 4:22 am

T.C ptr spam

Puncte : 118
Data de inscriere : 11/01/2011