Meti2BM in cadere:>

Pagina 4 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Meti2BM in cadere:>

Mesaj  Kellerman la data de Mier Mai 25, 2011 3:38 am

La asta ma refer si eu sa vedem acuma ce parere are XP
Kellerman

Puncte : 80
Data de inscriere : 04/05/2011

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj  madftw la data de Mier Mai 25, 2011 3:38 am

Asta duce automat si la marirea bonusurilor de PV / aparari .. si cine mai sta sa bonuseze iar iteme ? Smile
madftw

Puncte : 61
Data de inscriere : 26/03/2011

Sus In jos

Mesaj  FinalFight la data de Mier Mai 25, 2011 3:40 am

Am precizat "E GREU SINGUR DAR NU INPOSIBIL "
Idea e ca vor fii toate dar intr-o perioada de timp /28 zile/
Cand evouluezi un item nu pierzi bonusurile , bonusurile vor fii aceleas

Ultima editare efectuata de catre FinalFight in Mier Mai 25, 2011 3:42 am, editata de 1 ori
FinalFight

Puncte : 55
Data de inscriere : 25/03/2011

Sus In jos

Mesaj  Kellerman la data de Mier Mai 25, 2011 3:41 am

Sa speram ca o sa iti iese cum vrei tu !
Kellerman

Sus In jos

asd

Mesaj  Pufurinho la data de Mier Mai 25, 2011 3:41 am

Eu cred ca o sa fie un server frumos ;Wink
Respect , Obsessed !
Pufurinho

Puncte : 173
Data de inscriere : 23/01/2011
Varsta : 35
Localizare : BR-Metin2BM

Sus In jos

Mesaj  Kellerman la data de Mier Mai 25, 2011 3:43 am

Xp sa nu faci prostia sa schimbi bonusurile ca sunt bune cum sunt acuma ca pe ro !
Kellerman

Sus In jos

Mesaj  WarDevilS la data de Joi Mai 26, 2011 3:06 am

FinalFight a scris:
WarDevilS a scris:Smile) Xp nici nu stie ce e ala metin adevarat l-a mancat pe el in *** sa cumpere serverul si sa fie numa el ga:))
Vrei sa ne cunoastem in particular sa vedem daca cunosc metin?
Sarputea sa te depasesc in toate "psss Am mai multi cm in XP decat ai tu varsta"

Si deasta am avut server de metin counter strike si altele ca-s mai prost si nu stiu metin ? asa-i si nici nu ma descurc cu programele Neutral ?

Ma tu asta :-j fata in fata nu am cum .. ca nu consum benzina pt un papa lapte Neutral ... si tp care mai comenteaza sa-si vada de lungu nasului ca nu ii freaca grija tu xp

esti de tot rasu ai vrut tu sa fi smecher nu ? ma ai stricat tot sv are numa bugguri peste bugguri sa nu incep sa le descriu( daca vrei fac o lista) ai bagat king in shop urmeaza sa mai bagi bonusuri de 20k pv si asa ceva Neutral

Mai bn nu te bagai ma Neutral
WarDevilS

Puncte : 66
Data de inscriere : 10/03/2011

Sus In jos

Mesaj  WarDevilS la data de Joi Mai 26, 2011 3:08 am

FinalFight a scris:
Pufurinho a scris:Serverul nu e in pierdere ( dupa parerea mea ) , chestia naspa este ca a bagat king2 , king in item-shop si bonus 6/7 daca era ca inainte era super !
Pentru hartile care le-am pregatit va,va trebuii mult defence , hp deci hai sa nu vorbim fara sa fiti in cunostinta de cauza ok?

Si care mape noi ma ca ma pis pe ele daca ai nev de bilet pt asa ceva Neutral

Nici nu sti ce faci ma , cum am zis nu sti metin si jumate sau mai mult din regaturi (metin ) sunt de acord cu mine Wink
WarDevilS

Sus In jos

Mesaj  WarDevilS la data de Joi Mai 26, 2011 3:13 am

Kellerman a scris:
FinalFight a scris:otel-otel albastru-posedata-king1-king2
greu?
Esti genial !
Scuze ca te`am subestimat !
Va fi foarte greu sa facem armura dar va fi posibil si nu se va putea loa doar din item shop Very Happy
Ar fi o ide buna si cu armele noi sa le mai evoluam Smile

Ma mai bine jucati light sau hammer Neutral asta era un sv pvm fara arme de lvl 90+ fara armuri de 70 + da ?
si din sv pvm ce ati facut voi

hai ca va zic eu server de tot rasu si mai e si pvp Neutral cu king 1 king 2 si arme de 90+ sfanta si mai stiu eu ce

eu si majoritatea jucatorilor am intrat sa jucam pe un server ca si ro da numa ca sa aiba rate de xp da ?

si voi ce ne dati o *** mare Neutral asta ne dati hai ce sa mai discut eu am zis deja ca ma las, asta am facut cand l-am vaz pe real cu king si o arma de 95 in mana :-j
WarDevilS

Sus In jos

Mesaj  FinalFight la data de Joi Mai 26, 2011 3:15 am

Daca nu iti irosesti tu benzina imi irosesc eu 3-4 din timp-ul meu e o chestiune de timp pana ne intalnim , ca vad ca nu te opresti cu ironile DACA NU ITI CONVINE SERVERUL TE INVIT IN PULA MEA PE ALT SERVER
CREZI TU CA MA DERANJEAZA CA PLECATI ? FLIT DAMI NUMELE DIN JOC CA TE BANEZ EU SA VEZI CAT DE MULT TINE EU LA BANI TAI , CARE VREA SA MAI JOACE SA JOACE CARE "REFERINTA CE-AM SCRIS MAI SUS"
FinalFight

Sus In jos

Mesaj  WarDevilS la data de Joi Mai 26, 2011 3:18 am

OFF:Smile) Oricum is ma Smile) Fi atent Smile) Am o propunere Smile) Te ajut cu serverul sa ti-l indrept eu Wink Si te ajut eu cu el Wink nu-mi pasa ce dai ce nu-mi dai etc Wink

ON: Tu nu vezi ca is toti de acord ca duci serveru in paragina Smile?
WarDevilS

Sus In jos

Mesaj  YborR la data de Joi Mai 26, 2011 3:19 am

WarDevilS a scris:OFF:Smile) Oricum is ma Smile) Fi atent Smile) Am o propunere Smile) Te ajut cu serverul sa ti-l indrept eu Wink Si te ajut eu cu el Wink nu-mi pasa ce dai ce nu-mi dai etc Wink

ON: Tu nu vezi ca is toti de acord ca duci serveru in paragina Smile?

I-a incearca ca poate vrea.. si daca stii tu sa-l ajuti.. atunci e bine Very Happy
YborR

Puncte : 37
Data de inscriere : 02/03/2011
Localizare : Pe luna

Sus In jos

Mesaj  WarDevilS la data de Joi Mai 26, 2011 3:20 am

FinalFight a scris:Daca nu iti irosesti tu benzina imi irosesc eu 3-4 din timp-ul meu e o chestiune de timp pana ne intalnim , ca vad ca nu te opresti cu ironile DACA NU ITI CONVINE SERVERUL TE INVIT IN PULA MEA PE ALT SERVER
CREZI TU CA MA DERANJEAZA CA PLECATI ? FLIT DAMI NUMELE DIN JOC CA TE BANEZ EU SA VEZI CAT DE MULT TINE EU LA BANI TAI , CARE VREA SA MAI JOACE SA JOACE CARE "REFERINTA CE-AM SCRIS MAI SUS"

Fi atent la nume [GA]SuperXp i-a da-mi ban in 3 sec te vreau ca sa sper ca nu mai pot juca pe server ca is un prost si jumate si nu ma pricep la nimik

P.S: Te imitam Wink frate oricum am muncit la itm am bagat bani in ele Smile) nu-s prost sa iti dau numele sa il banezi ca acolo le las si sterg contu fac eu ceva da nici ban nu vr sa iau Wink ca stiu ca am bagat bani degeaba :*
WarDevilS

Sus In jos

asd

Mesaj  Pufurinho la data de Joi Mai 26, 2011 3:22 am

WarDevilS , numele Ale 8-)
Pufurinho

Sus In jos

Mesaj  YborR la data de Joi Mai 26, 2011 3:23 am

WarDevilS a scris:
FinalFight a scris:Daca nu iti irosesti tu benzina imi irosesc eu 3-4 din timp-ul meu e o chestiune de timp pana ne intalnim , ca vad ca nu te opresti cu ironile DACA NU ITI CONVINE SERVERUL TE INVIT IN PULA MEA PE ALT SERVER

Fi atent la nume [GA]SuperXp i-a da-mi ban in 3 sec te vreau ca sa sper ca nu mai pot juca pe server ca is un prost si jumate si nu ma pricep la nimik

P.S: Te imitam Wink frate oricum am muncit la itm am bagat bani in ele Smile) nu-s prost sa iti dau numele sa il banezi ca acolo le las si sterg contu fac eu ceva da nici ban nu vr sa iau Wink ca stiu ca am bagat bani degeaba :*

Bine man da mai potolestete si tu ca deaia il enervezi si isi ocupa din timp.. el se dedica pentru server, face tot ce poate el mai bine.. vorba lui XP daca nu iti convine, dute pe alt server...
YborR

Puncte : 37
Data de inscriere : 02/03/2011
Localizare : Pe luna

Sus In jos

Mesaj  WarDevilS la data de Joi Mai 26, 2011 3:23 am

Pufurinho a scris:WarDevilS , numele Ale 8-)

Da,da asa-i :X:*

Vad ca le sti pe toate, da pacat ca nu e ala Smile)
WarDevilS

Sus In jos

asd

Mesaj  Pufurinho la data de Joi Mai 26, 2011 3:25 am

Imi dau eu seama stai linistit :*
Pufurinho

Sus In jos

Mesaj  FinalFight la data de Joi Mai 26, 2011 3:27 am

Daca vreau banez jumate de server ca asa vreau eu , daca am debanat tot serverul am facuto ca am vrut eu , daca eu vreau ca tu sa nu joci tu nu vei juca , daca eu vreau sa fie mentenanta de la ora 08:00 --->22:00 asa va fii nu puneti nici unu mana la munca , Nu ma intereseaza cine esti daca esti smeker si tot o dai in pshiologie inversa cu mine hai sa ne intalnim sa iti explic cum sta treaba , sau esti unflat in pene in spatele monitorului ,ultima oara cand mam intalnit cu un alt SMEKER cand ma vazut sa pisat pe el la propriu deci nu ma calca pe coada ca ma voi face GHID ca de aveti destule parcuri
FinalFight

Sus In jos

Mesaj  WarDevilS la data de Joi Mai 26, 2011 3:27 am

Pufurinho a scris:Imi dau eu seama stai linistit :*

Da ma rapandula asa-i pe Ale am jucat, acuma is pe LoveShamy Wink tot aia :* da pt un ratat prost ca tine nu ai de unde sa sti:))
WarDevilS

Sus In jos

Mesaj  WarDevilS la data de Joi Mai 26, 2011 3:31 am

FinalFight a scris:Daca vreau banez jumate de server ca asa vreau eu , daca am debanat tot serverul am facuto ca am vrut eu , daca eu vreau ca tu sa nu joci tu nu vei juca , daca eu vreau sa fie mentenanta de la ora 08:00 --->22:00 asa va fii nu puneti nici unu mana la munca , Nu ma intereseaza cine esti daca esti smeker si tot o dai in pshiologie inversa cu mine hai sa ne intalnim sa iti explic cum sta treaba , sau esti unflat in pene in spatele monitorului ,ultima oara cand mam intalnit cu un alt SMEKER cand ma vazut sa pisat pe el la propriu deci nu ma calca pe coada ca ma voi face GHID ca de aveti destule parcuri
Smile) Eu nu-s genu care sa se pise Smile) pe el Smile) Stau in italia Wink Uita-te la ip sa vezi ca vine din italia Wink

Si apropo Smile) Nu e e vb ca nu o sa joace playeri da nu-mi place ce faci cu serverul Neutral rezolva loginbug dupa scoate dracului king sau lasa-l nu-mi pasa da mapa noua scoate-o ca toti sparg metine de 100 si scot itm de 70-75 si asa scoti bani din palarie

asta e prima faza
si apoi nu-mi comvine ca noi avem 19k-20k pv si tu din moment ce ai bagar arme de 95+ toti o sa dea dmg de 9k fara critik sau peste 9k daca is modati

si daca bagai si cele 6-7 bonusuri in shop era perfect da o data ce tu nu sti sa faci asta e o discriminare fata de altii :* Eu te salut m-am lasat de bm ast sv lu juky ne vedem pe sv lui si cu asta am lamurit-o cu tine Wink
WarDevilS

Sus In jos

Mesaj  duplicate la data de Joi Mai 26, 2011 3:32 am

la ce va tot agitati atata pt un frustrat ca warputza ala???chiar va place sa il faceti sa se simta bine??avand in vedere cu BM nu mai are nicio treaba cu forumul asta lasati-l pe rebutu ala sa vb cat vrea el...cui ii pasa de prostiile lui din cap????
P.S.stai in italia si mori de saracie???frustratule!!!

duplicate

Puncte : 12
Data de inscriere : 26/05/2011

Sus In jos

Mesaj  madftw la data de Joi Mai 26, 2011 3:35 am

Oricum cearta asta e non-sens ... cel mai bine e sa asteptam sa vedem cum va fi serverul dupa ce se vor implementa toate ideile , cel putin eu astept cu nerabdare sa se poata face posedata si restu' ... la inceput nu mi-a placut ideea cu king-ul , dar dupa ce am vazut ca se poate face parca e altceva ... si .. cu armele de 90+ .. nu e chiar asa .. au fost warriori cu solara care dadeau 3-4-5 k in mine ... asa ca nu vad mare problema . Smile
madftw

Sus In jos

Mesaj  WarDevilS la data de Joi Mai 26, 2011 3:38 am

duplicate a scris:la ce va tot agitati atata pt un frustrat ca warputza ala???chiar va place sa il faceti sa se simta bine??avand in vedere cu BM nu mai are nicio treaba cu forumul asta lasati-l pe rebutu ala sa vb cat vrea el...cui ii pasa de prostiile lui din cap????
P.S.stai in italia si mori de saracie???frustratule!!!
Smile) La cati bani am bagat eu in jocuri nu mor de saracie:)) fata de tine Smile) daca intru pe joc te gasesc cu otel si o bataie sau nimfa;))?
WarDevilS

Sus In jos

Mesaj  WarDevilS la data de Joi Mai 26, 2011 3:40 am

madftw a scris:Oricum cearta asta e non-sens ... cel mai bine e sa asteptam sa vedem cum va fi serverul dupa ce se vor implementa toate ideile , cel putin eu astept cu nerabdare sa se poata face posedata si restu' ... la inceput nu mi-a placut ideea cu king-ul , dar dupa ce am vazut ca se poate face parca e altceva ... si .. cu armele de 90+ .. nu e chiar asa .. au fost warriori cu solara care dadeau 3-4-5 k in mine ... asa ca nu vad mare problema . Smile

Bun solara din punct de vedere e praf are 15 hh etc ca arma aia din mana care o avea guetta dadea dmg mai bun ca si siriusu cu care se batea a dat 47k in mine fara critik si cu siriusu abia dadea 15-16 k fara critik Wink

deci e o diferenta
WarDevilS

Sus In jos

Mesaj  madftw la data de Joi Mai 26, 2011 3:41 am

L-am vazut pe Magicianu1 cu holy sword parca se numeste in mana , am dat duel dar nu a acceptat .. aveam full sabie si nu a dat ... vroiam sa vad dmg-ul . Sunt chiar curios .
madftw

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 4 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum: