Metin2 Black Magic

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Metin2 Black Magic

Mesaj  FinalFight la data de Mar Mai 24, 2011 11:24 am

Nu va panicati , [GA]Shuri , [GA]Juky nu mai fac parte din staff dar nu trebuie sa criticam acest lucru , nu se va inchide nici un server , nu va mai panicati ce se va intampla sunt 2 variante
Obs1) Nu mai faceti posturi aiurea
Obs2) Nu mai fiti irascibili , ca sunt mai nebun ca voii "cu referinta la unele posturi"
Variante 1) Jucati in continuare
2) Va rog respectuos sa va ducetii unde vretii ca imi mancati UPLOADUL DEGEABA
========================
Daca nu ai nimic de zis cu referitor la ce-am scris mai sus nu posta , nu o lua ca ceva personal
Nu se va inchide nici un server
Recunosc e greu de 1 singur dar nu si inposibil
============================
Si toti care aveau mod au disparut
Toate cont-urile au fost debanate http://metin2bm.ro/?s=pillory
=========================
Sa nu faceti prostia sa imi dati ban ca va banez in realtiate de la al mai mic pana la al mai mare
FinalFight

Puncte : 55
Data de inscriere : 25/03/2011

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Metin2 Black Magic

Mesaj  MyKa la data de Mar Mai 24, 2011 8:25 pm

Daca forumul este inca a lui [GA]Juky ... ar putea sa te baneze...dar pentru ca inaca au nevoie de tine si tot tu te ocupi de noul lor sever (asta asa pt ca nu sti metin si nu te pricepi) nu o vor face, in schimb baneaza alte conturi .Cand le spune omul adevarul si le demasca toata nesimtirea si lipsa de respect fata de playeri.. BANEAZA CONTUL ... asta pentru ca nu trebui sa NU afle lumea mai mult , trebui sa traiasca in prostie sa le fie lor bine .Noul BM sunt convinsa ca va fi o reusita !!!!!!!! Bafta tuturor si respect celor ce va sustin si va sunt aproape .
MyKa

Puncte : 3
Data de inscriere : 26/03/2011

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj  [GA]Juky la data de Mar Mai 24, 2011 11:44 pm

MyKa a scris:Daca forumul este inca a lui [GA]Juky ... ar putea sa te baneze...dar pentru ca inaca au nevoie de tine si tot tu te ocupi de noul lor sever (asta asa pt ca nu sti metin si nu te pricepi) nu o vor face, in schimb baneaza alte conturi .Cand le spune omul adevarul si le demasca toata nesimtirea si lipsa de respect fata de playeri.. BANEAZA CONTUL ... asta pentru ca nu trebui sa NU afle lumea mai mult , trebui sa traiasca in prostie sa le fie lor bine .Noul BM sunt convinsa ca va fi o reusita !!!!!!!! Bafta tuturor si respect celor ce va sustin si va sunt aproape .
Chiar nu am de ce sa il BANEZ, ii dau voie sa aduca noutati serverului atat timp cat nu se aduc caracteristici urate la adresa noastra(cum faci tu de expemplu). As zice mai multe dar nu are rost.
[GA]Juky
Administrator

Puncte : 214
Data de inscriere : 11/01/2011
Localizare : http://www.metin2bm.ro

Vezi profilul utilizatorului http://www.metin2Pro.ro

Sus In jos

Mesaj  See ;x la data de Mar Mai 24, 2011 11:48 pm

Io nu inteleg dc tot am ban Neutral

Buna, sunt un virus românesc, dar din cauza tehnologiei sarace din tara mea nu sunt în stare sa-i fac nimic calculatorului tau. Te rog, fii dragut, sterge un fisier de-al tau si pretinde ca esti speriat… =))
See ;x

Puncte : 297
Data de inscriere : 14/01/2011
Varsta : 23
Localizare : Timisoara

Vezi profilul utilizatorului http://www.metin2bm.ro

Sus In jos

Mesaj  serbanutzzz la data de Mier Mai 25, 2011 12:37 am

daca toti au fost debanati mie dc nu merge
am ban chat
nume:DarkWorrior